Confidence 2012 14 June 2012

Ot taka wzmianka. W dniach 23-24 maja 2012 roku w Krakowie odbywała się konferencja poświęcona tematyce szeroko pojętego bezpieczeństwa w IT. Prelekcje były wygłaszane między innymi przez

 • John Draper
 • Mario Heiderich
 • Alan Kakareka
 • Sandy Clark


Posłuchałem wykładów na temat praktycznego wykorzystania błędów w implementacji kryptografii dla protokołu P25 (radiokomunikacja), co słychać na ruskich forach hakerskich, a także w jaki sposób kraść cenne dane bez pomocy skryptów. Wszystko to okraszone dobrym piwem, kiełbaskami z grill-a i sesjami w Mortal Kombat na Playstation 3 dostępnym w jednym z pomieszczeń.

Organizację konferencji oceniam na 4+ – było gdzie zaparkować, można było przegryzać i popijać do woli, masa atrakcji w postaci konkursów, dużo cennej wiedzy, którą przywieźli ze sobą lektorzy oraz sama lokacja całego eventu. Jedyny minus za nagłośnienie w obydwóch salach wykładowych.

No i czymże byłaby konferencja bez licznej grupy znajomych, którzy stawili się tamtego dnia. Pozdrowienia lecą do condiego, snupa, vizza, voldy, gd, pk, 0ina, vnd. Trzymajcie się i do zobaczenia na następnym confidence! ;)

Na koniec garść zdjęć, wraz z agendą.

Tagi: , , , ,


Odpowiedzi: 3 do wpisu “Confidence 2012”

 1. rtgn says:

  Warto było za tyle hajsu?

 2. d2 says:

  Było warto! W moim odczuciu wykłady tylko dopełniły fantastyczną atmosferę, którą udało się stworzyć dzięki zgranej ekipie. Oby więcej takich spotkań ;)

 3. snup says:

  Jasne że warto, było fajnie, nawet pomijając wyglady [ udane ].
  To teraz można spotkać się w Październiku w Warszawie ;) Pozdro, i thnx za greetz.

Zostaw odpowiedź